Lingid

Seminarid

Restoran

Muuseum

Sadam

Kontaktid

Log of added content throughout the domain

tiles with images and headings and links to source

content updates, gallery images

Üldkontaktid

Hotell

Administraator

+372 5665 8633

arthotel.viinistu@gmail.com

Muuseum

Info ja broneerimine

+372 5565 1323

muuseum@viinistu.ee

RESTORAN

Lauabroneeringud

+372 5558 6984

Info ja seminarid

Agnes

+372 5620 9440

info@viinistu.ee

Sündmuste nimekiri

Kalender

28/06/2019

Teater: Gulliveri Reisid

galleryFullImage.jpg

Seiklusrikas suvelavastus kõigile alates 7. eluaastast

Ühe mehe rännak maailma lõppu ja tagasi – õppimaks vaatama lahtiste silmadega ja kuulama avatud südamega.

Aastal 1699 seilab inglise laev Antiloop Lõunamerele, kuid hukkub seal tormis. Ainsa pääseja, laevaarst Lemuel Gulliveri jaoks on see uskumatute seikluste algus. Nüüd on Gulliveril võimalus saata korda midagi suurt, sest tema unistus on saada maadeavastajaks, kellest kirjutatakse raamatuid ning kellele püstitakse monumente. Ta tahab kuuluda „suurte” hulka, kelle vajutatud „jalajälg” jääb ajalukku kauaks püsima!

Merehädalisena satub Gulliver sõjakate liliputtide saarele ning keevaliste hiiglaste maale. Ta kogeb võitlusi, eneseületamist, armastust ning valusaid reetmisi. Naastes ootamatult pärast kaht aastat oma perekonna juurde, on ta haige ja sonib. Gulliveri abikaasa Mary ning lapsed Jack ja Ann aimavad, et isa on läbi elanud midagi väga erilist. Nende abiga hakkavad Gulliverile meenuma detailid tema teekonnast. Meenutusest saab mäng ja publiku ees rullub lahti Gulliveri seikluslik ning müstiline jaht oma unistuste täitmise nimel.

„Gulliveri reisid” on suur suvine seikluslugu, kus lisaks näitlejatele astub üles 200 käsitööna valmistatud teatrinukku, sealhulgas mitu hiiglast!

Jonathan Swift on selle loo kirja pannud satiirivormis. See on pila, mille taustal aimub sügavat inimlikku traagikat ja kahjutunnet läänemaailma moraalsest allakäigust. Olen tunnetuslikult Swifti kirjutatuga paljuski päri, aga meid eristab üks asi. Mulle tundub, et tema enam ei uskunud, mina aga usun endiselt inimlikku headusesse. Just usk saabki olema lavastuse üks põhiteemasid. Usk iseendasse, inimkonda, armastusse! – lavastaja Taavi Tõnisson

Kultuuri- ja puhkusepakett Viinistul

Eksklusiivne kultuuri- ja puhkusepakett ühendab suvelavastuse „Gulliveri reisid“, Viinistu kunstimuuseumi külastuse, merevaatega hotellimajutuse ja soovi korral ka Mohni saare külastuse koos retkejuhiga. Vaata lisa Estraveli kodulehelt.

Bussipakett

12. juuli ja 28. augusti etendustele sõidab Tallinnast Viinistule ja tagasi teatribuss. Start Tallinnast Nunne tänava alguses asuvast parklast Balti jaama kõrval kl 17.15. Koha bussis ja pileti etendusele saab osta siit: 12. juuliks ja 28. augustiks.

Tartust sõidab buss Viinistule ja tagasi 11. juulil. Start kl 15.30 Vanemuise alumisest parklast. Koha bussis ja pileti etendusele saab osta siit.

Pärnust sõidab buss Viinistule ja tagasi 25. augustil. Koha broneerimine aadressil ilona.s@endla.ee

Seikluste kaart

Rända Lahemaal koos Gulliveriga! Lae printimiseks alla seikluste kaart (pdf) siit või vaata digiversiooni Google Maps'ist.


Mängivad

Nimiosas Anti Kobin

Teistes osades Lee Trei, Andres Roosileht, Karl Sakrits, Laura Nõlvak, Tiina Tõnis ja TÜ VKA teatrikunsti 12. lennu üliõpilased Loviise Kapper, Elena Koit, Grete Konksi, Silva Pijon, Kristjan Poom, Hans Kristian Õis

Meediakajastus

Üldkontaktid

Hotell

Administraator

+372 5665 8633

arthotel.viinistu@gmail.com

Muuseum

Info ja broneerimine

+372 5565 1323

muuseum@viinistu.ee

RESTORAN

Lauabroneeringud

+372 5558 6984

Info ja seminarid

Agnes

+372 5620 9440

info@viinistu.ee

Viinistu kultuuri- ja konverentsikeskus OÜ

Viinistu küla, Kuusalu vald, Harjumaa 74701

reg nr 12457696